Tímy

Audi Sport ABT Schaeffler

Audi Sport ABT Schaeffler (predtým označený aj ako Audi Sport Abt alebo ABT Schaeffler Audi Sport) je nemecký motoristický tím sídliaci v Kemptene, ktorý bol založený v záujme účinkovania v šampionáte FIA Formula E.

Viac

BMW I Andretti Motorsport

Medzi najslávnejšie tímy pôsobiace v sérii Formula E nepochybne patrí zoskupenie zvané Andretti Autosport.

Viac

DS Techeetah

Vo svete Formuly E má svoje zastúpenie aj Čína. Motoristický šport tejto krajiny v elektrickej triede reprezentuje aj Techeetah Formula E Team.

Viac

Envision Virgin Racing

V elektrickej sérii pôsobí tento tím od sezóny 2014/15; pôvodne bol označovaný len ako Virgin Racing.

Viac

Geox Dragon

 V období rokov 2007 až 2014 bol Dragon v IndyCar, ale následne sa presunul do Formuly E. V novovytvorenej elektrickej sérii patril medzi pôvodné zoskupenia, ktoré tento šampionát „zakladali“.

Viac

Mercedes-Benz EQ

Jedným z výrobcov automobilov, ktorí sú prítomní na pôde Formuly E, je Mercedes. Ten začal svoje pôsobenie v sezóne 2018/19 ako HWA Racelab.

Viac

Mahindra Racing

Mahindra Racing je indický tím pôsobiaci v oblasti motoršportu, ktorý je vo vlastníctve výrobcu automobilov Mahindra & Mahindra.

Viac

NIO 333

Jednou zo stajní, ktoré pôsobia vo Formule E, je aj NIO. Ide o čínsku značku, ktorá bola v roku 2014 v Šanghaji založená na výrobu luxusných elektrických a autonómnych automobilov.

Viac

Nissan e.DAMS

DAMS (predtým aj Driot-Arnoux Motorsport, v súčasnosti Driot Associés Motor Sport) je francúzsky automobilový tím, ktorý je zapojený v mnohých oblastiach motoršportu.

Viac

Panasonic Jaguar Racing

V rokoch 2010 a 2011 sme Jaguar XKR videli v americkej sérii Le Mans, ale na najvyššie poschodia pretekárskeho športu sa spoločnosť vrátila až v sezóne 2016/17, v rámci ktorej debutovala v sérii Formula E.

Viac

ROKiT Venturi Racing

Venturi Formula E team je monacká pretekárska stajňa, ktorú založil majiteľ spoločnosti Venturi Automobiles Gildo Pallanca Pastor spolu s americkým hercom Leonardom DiCapriom. 

Viac

TAG Heuer Porsche

Porsche patrí medzi najúspešnejšie a doslova najlegendárnejšie značky histórie motoršportu. Do šampionátu Formuly E vstúpilo počnúc sezónou 2019/20.

Viac