Allianz je presvedčený, že tímová práca, vášeň a disciplína sú dôležité v každodennom živote rovnako ako na futbalovom ihrisku. Venujeme sa tomu, aby sme tieto hodnoty vštepovali budúcej generácii futbalových hráčov a fanúšikov na celom svete.

FC Bayern Mníchov

FC BayernAllianz pokračuje a zintenzívňuje svoje úspešné dlhodobé partnerstvo s FC Bayern München, ktoré začalo v roku 2000 a otvorením Allianz Arény v roku 2005 sa stalo svetoznámym. Úzke partnerstvo s FCB nám umožňuje  rozšíriť našu globálnu prítomnosť a zároveň posilniť miestne korene.

Partnerstvo vo funkcii akcionára a platinového sponzora FC Bayern, ako aj pomenovanie štadióna Allianz Aréna, nám poskytuje mnohé výnimočné príležitosti k dosiahnutiu podnikateľských, komunikačných a marketingových cieľov.

FC Barcelona 

FC BarcelonaAllianz sa stal partnerom tímu FC Barcelona v roku 2014. Barcelona je jedným z najobľúbenejších futbalových klubov na zemi, čo dokazuje aj 100 miliónov fanúšikov na ich oficiálnej Facebookovej stránke. Mimo ich rodného Španielska, sú to hlavne krajiny Ázie a Ameriky, čo robí naše partnerstvo s klubom silným doplnkom pre našu väzbu s obľúbeným európskym klubom FC Bayern Mníchov.

So silnou digitálnou prítomnosťou, oddanými fanúšikmi, obrovskými hviezdami a rastúcim počtom stúpencov v regiónoch s vysokým podnikateľským potenciálom ako je Latinská Amerika, sme nadšení z mnohých možností, ktoré toto partnerstvo prináša.

 

Mohlo by vás zaujímať